Alternate Text
Bizi Takip Edin
Hakkında

JUNIOSHOW 2024

Hakkında

Bebek ve Çocuk Hazır Giyim Sektörünün Kalbi “JUNIOSHOW” ile Bursa’da Atıyor

Yılda iki kez düzenlenen JUNIOSHOW  Fuarı'nın 2023 yılının ilk buluşması, Ocak ayında Bursa Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. 67 ülkeden 11 bin 162 kişi tarafından ziyaret edilen fuar ilgi ile takip edildi.

Bir sonraki sektör buluşması yine aynı adreste olacak!

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki ve KFA Fuarcılık Şirketi organizasyonunda düzenlenen JUNIOSHOW Bursa Uluslararası Bebe, Çocuk Hazır Giyim & Çocuk İhtiyaçları Fuarı, Bebe Çocuk Konfeksiyon Sektörü Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğinde gerçekleşiyor.

Katılımcı firmanın özel dekor stantlarla bebek ve çocuk konfeksiyonu için ilkbahar & yaz konseptli kreasyonlarını tanıtacağı fuar, katılımcılarına ve ziyaretçilerine hem tasarım hem yenilik odaklı uluslararası bir platform sunacak.

“Bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün Bursa'dan Dünyaya Açılımı” olan Ur-Ge Projesi kapsamında T.C. Ticaret Bakanlığı desteğiyle BTSO organizasyonu ve KFA Fuarcılık yurt dışı ofislerinin etkili çalışmaları sonucu yurt dışından farklı coğrafyalardan davetli iş insanları ile katılımcı firmalarımızın kurdukları iş bağlantıları sektöre büyük katkı sağlıyor.

Üretimdeki gücünü kıtaların ötesine taşıyan Bursa, bebe ve çocuk giyiminde de dünyaya model olmak için yoluna emin adımlarla devam ediyor.

*FUARDA PARAKENDE SATIŞ YOKTUR. FUAR SADECE PROFESYONEL ZİYARETÇİLERE AÇIKTIR.

Hakkında